Центр Психотерапии С.Ковалева. Форум: 3. Третий Этап Забега. 17 Ноября - Центр Психотерапии С.Ковалева. Форум

Перейти к содержимому

  • 10 Страниц +
  • « Первая
  • 8
  • 9
  • 10
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта

3. Третий Этап Забега. 17 Ноября Стандарты критериев оформленности

#181 Пользователь офлайн   Linga Svaniene 

  • Институт Инновационных Психотехнологий
  • Группа: Институт (ИИП)
  • Сообщений: 1 885
  • Регистрация: 29 Декабрь 10

Отправлено 22 Ноябрь 2012 - 22:56

DALYVI_107

Turiu bet nenoriu tureti
Problemas su pinigais:
Pastovios mano pajamos kas menesi 5000 Lt ir daugiau. Sie pinigai patenkina mano kasdieninius poreikius, nora pakeliauti ir pamatyti pasauli. Taip pat realiai galiu palaipsniui atiduoti savo skolas.
***Pastovios – sio zodzio nebereikia, nes nenurodom pastovaus dydzio, sakydami ir daugiau. Taciau truksta periodiskumo – kas menesi. O tai tokia suma galite uzdirbti kas metai. Bus periodiskas, taciau vargu ar tai jus tenkins. Vietoj “palaipsniui” irasykite per kiek laiko (menesiu) grazinsit skolas.
Verslo reikalu nedarymas ir iki galo:
Kasdien darau geriausia, ka galiu, kas itakoja mano verslo sekminga pletra ir didesni pelna. Tai yra darau ka reikia. Ty. pirmiausiai stengiuosi issiaiskinti kas yra svarbiausia ir tai daryti pirmiausiai , o paskui antraeilius darbus. Vidinis zinojimas, kad darau geriausia, ka galiu, suteikia energijos ir jegu. Dziaugsmas, kad DARAU ... Beje, del verslo pletimo galimybiu mokausi uzsienio kalba (anglu k).Svarbiausius darbus baigiu iki galo, o tuomet imuosi antraeiliu darbu.
Priklausomybes:
Jauciuosi ir esu rami kasdien be jokiu papildomu blaskymusi. Vis daugiau laiko praleidziu uzsiimdama reikalingais dalykais. Pvz.reklamos platinimas, kuris labai itakoja verslo pletra ir pajamas, o tuo pat metu ir mano pajamas. Svarbiausia, esu tai dariusi daugybe kartu ir zinau kaip tai daryti. Susikoncentruoju reikalingu kolegu paieskai, reguliariai atsakineju i el pasto laiskus, kurie susije su verslu ar mano asmeniniu tobulejimu. Susitikineju su zmonemis, kai to reikia ar norisi. Viena karta per savaite skiriu laiko bendravimui su draugais.
Antsvoris:
Lengvai ir palaipsniui ( per 2 men)atsikratau antsvorio. Tai suteikia daugiau pasitikejimo savimi. Tas dziaugsmas, kai save sulieknejusia matai veidrodyje, stipresnis uz maisto sukelta malonuma. Maistas atitinka mano fizinio kuno poreikius, daugiau baltymu, maziau angliavandeniu, daugiau vandens ir pastovus stebejimas maistui, suvalgomam tarpe tarp pagrindiniu maitinimu.
***16 kg per 2 menesius? Ar tai realu? Ar tai ekologiska? Toliau – gerai.
Apatine busena :
Tiesiog atsikeliu, nusiprausiu, atsigeriu kavos puodeli ir einu atlikti darbu, kurie sia diena svarbiausi. Esant galimybei porai valandu iseinu pasivaikscioti. Pasivaiksciojimas, (grazus rudeniniai lapai, spindintis sniegas, sprogstantys pumpurai ar vaivorykste danguje ), buvimas tarp zmoniu, sypsojimasis man atnesa vidini dziaugsma. Be to, tai puiki galimybe apmastyti ivairias galimybes, kaip paspartinti savo versla. Tai darydavau ir anksciau ir ZINAU, kad taip yra. Tas laikas labai tinka pasidziaugti tuo, ka jau dave gyvenimas gero.
*** atnesa vidini dziaugsma – galima nebutinai vidini, be tir isorini :) Toliau – gerai.
Vidinis kriticizmas, savianalize:
Darau, kas yra svarbiausia tuo metu. Pabaigusi darba „pamirstu“. Suklydau?. Na ir kas...einu toliau, stengiuosi daryti dar geriau.
***’pamirstu” – nesamoningoji dalis negirdi ne tik NE, bet ir nemato, nesupranta kabuciu. Pakeiskit .
Abejones del kompetencijos...:
Myliu save. As elgiuosi geriausiai,kaip tik galiu. Kiekvienas zmogus elgiasi taip, kaip jam atrodo. Ir as taip elgiuosi.Svarbiausiai veiksmas-procesas, o ne tik rezultatas. Jei matau,kad kita karta galima elgtis kitaip, vadinasi taip ir darau. Tai tik ismintingas poziuris i situacija. Aisku, pirmiausiai apsvarstau savo veiksmus, o tumet darau.

TURETI PELNINGA VERSLA,KURIS UZTIKRINTU MANO FINANSINE LAISVE

1. Ar ?manoma tai tur?ti?
Taip, nes as TAI jau esu dariusi, zinau kai kurias subtilybes. Tai susije su pardavimais, o as tai moku.Tereikia vieno partnerio ir dar kai ka patobulinti.
2. Ar verta tai tur?ti?
Taip, tikrai, kadangi jau yra gana zenklus idirbis, o be to tai suteiktu man finansine laisve. Tikrai verta.
3. Ar tai suteikia man tai, ko a? i? ties? noriu?
Zinoma, nes tai patenkintu du svarbiausius mano poreikius: finansini sauguma ir galimybe bendrauti su zmonemis. Cia darbas persipintu su hobi.
4. Ar tikslas vertas t? pastang?, kuri? reik?s jam pasiekti?
Vertas, nes tos didesnes pastangos reikalingos tik proceso pradzioje, veliau tai yra kurybinis darbas.
Tai mano darbo antroji dalis :)
***Nors ir ganetinai lakoniskai, bet as jumis patikejau. Va, tik atsakymas i paskutini klausyma turetu buti pilnesnis. Kodel del kurybinio darbo verta stengtis? Ka jums duos kurybinis darbas? Kokia svarbiausia tikslo pasiekimo verte. (Parasykit , kad butu skanu, kad seile tystu, kad noretusi viska metus begti ir gyventi taip, kad tas tikslas taptu realybe).

***Labai gerai padirbejot. Kryptingai. Nuosekliai. Padarykit tuos kelis pataisymus ir dar karta patalpinkit siame etape. Praleisciau toliau, bet noriu patikrinti, kaip parasysit , kodel tikslas vertas to, kad ji pasiekti. Sekmes.

Сообщение отредактировал Linga Svaniene: 22 Ноябрь 2012 - 22:57

эл.почта: psichologaspades@gmail.com , skype: psichologaspades , www.psichologaspades.lt
0

#182 Пользователь офлайн   Участник_90 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 133
  • Регистрация: 22 Июнь 11

Отправлено 23 Ноябрь 2012 - 16:20

Наталья Лавренова

Скрытый текст

Сообщение отредактировал Участник_90: 23 Ноябрь 2012 - 16:22

0

#183 Пользователь офлайн   Наталья Лаврёнова 

  • Группа: Выпускники
  • Сообщений: 922
  • Регистрация: 07 Ноябрь 11

Отправлено 23 Ноябрь 2012 - 17:43

Участник_90

Отлично! Переходите на следующий этап!!! :give_rose:
"Либо вы создаете модель мира сами, либо мир воссоздает себя по вашей текущей модели"
(С. В. Ковалёв)

Сайт: http://psyhology-life.ru/
Skype: n.a.lavrenova
Тел.: 8(999)095-08-28
0

#184 Пользователь офлайн   Участник_107 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 83
  • Регистрация: 16 Август 11

Отправлено 26 Ноябрь 2012 - 22:56

Turiu bet nenoriu tureti
Problemas su pinigais:
Mano pajamos kas menesi 5000 Lt ir daugiau. Sie pinigai patenkina mano kasdieninius poreikius, nora pakeliauti ir pamatyti pasauli. Taip pat realiai galiu palaipsniui atiduoti savo skolas.Dalis skolu- paskolos uz nekilnojamaji turta yra isdalinta 20 metu, tai ir mokesiu nustatyta suma. Visas likusias skolas sugebeciau palaipsniui atiduoti per 15- 17 menesiu.
Verslo reikalu nedarymas ir iki galo:
Kasdien darau geriausia, ka galiu, kas itakoja mano verslo sekminga pletra ir didesni pelna. Tai yra darau ka reikia. Ty. pirmiausiai stengiuosi issiaiskinti kas yra svarbiausia ir tai daryti pirmiausiai , o paskui antraeilius darbus. Vidinis zinojimas, kad darau geriausia, ka galiu, suteikia energijos ir jegu. Dziaugsmas, kad DARAU ... Beje, del verslo pletimo galimybiu mokausi uzsienio kalba (anglu k).Svarbiausius darbus baigiu iki galo, o tuomet imuosi antraeiliu darbu.
Priklausomybes:
Jauciuosi ir esu rami kasdien be jokiu papildomu blaskymusi. Vis daugiau laiko praleidziu uzsiimdama reikalingais dalykais. Pvz.reklamos platinimas, kuris labai itakoja verslo pletra ir pajamas, o tuo pat metu ir mano pajamas. Svarbiausia, esu tai dariusi daugybe kartu ir zinau kaip tai daryti. Susikoncentruoju reikalingu kolegu-partneriu paieskai, reguliariai atsakineju i el pasto laiskus, kurie susije su verslu ar mano asmeniniu tobulejimu. Susitikineju su zmonemis, kai to reikia ar norisi. Viena karta per savaite skiriu laiko bendravimui su draugais.
Antsvoris:
Lengvai ir palaipsniui ( per 2 men)atsikratau antsvorio. Tai suteikia daugiau pasitikejimo savimi. Tas dziaugsmas, kai save sulieknejusia matai veidrodyje, stipresnis uz maisto sukelta malonuma. Maistas atitinka mano fizinio kuno poreikius, daugiau baltymu, maziau angliavandeniu, daugiau vandens ir pastovus stebejimas maistui, suvalgomam tarpe tarp pagrindiniu maitinimu. Ir as manau, kad tai visikai imanoma. Estijoje dirba gydytoja, kurios pacientai saugiai suliekneja iki 16 kg per menesi. Manau, kad tai yra daroma NLP pagalba.
Apatine busena :
Tiesiog atsikeliu, nusiprausiu, atsigeriu kavos puodeli ir einu atlikti darbu, kurie sia diena svarbiausi. Esant galimybei porai valandu iseinu pasivaikscioti. Pasivaiksciojimas, (grazus rudeniniai lapai, spindintis sniegas, sprogstantys pumpurai ar vaivorykste danguje ), buvimas tarp zmoniu, sypsojimasis man atnesa dziaugsma. Be to, tai puiki galimybe apmastyti ivairias galimybes, kaip paspartinti savo versla. Tai darydavau ir anksciau ir ZINAU, kad taip yra. Tas laikas labai tinka pasidziaugti tuo, ka jau dave gyvenimas gero.
Vidinis kriticizmas, savikritika
Darau, kas yra svarbiausia tuo metu. Pabaigusi darba dziaugiuosi savo veiklumu.. Suklydau?. Na ir kas...einu toliau, stengiuosi daryti dar geriau.
Abejones del kompetencijos...:
Myliu save. As elgiuosi geriausiai,kaip tik galiu. Kiekvienas zmogus elgiasi taip, kaip jam atrodo. Ir as taip elgiuosi.Svarbiausiai veiksmas-procesas, o ne tik rezultatas. Jei matau,kad kita karta galima elgtis kitaip, vadinasi taip ir darau. Tai tik ismintingas poziuris i situacija. Aisku, pirmiausiai apsvarstau savo veiksmus, o tumet darau.

TURETI PELNINGA VERSLA,KURIS UZTIKRINTU MANO FINANSINE LAISVE

1. Ar ?manoma tai tur?ti?
Taip, nes as TAI jau esu dariusi, zinau kai kurias subtilybes. Tai susije su pardavimais, o as tai moku.Tereikia vieno partnerio ir dar kai ka patobulinti.
2. Ar verta tai tur?ti?
Taip, tikrai, kadangi jau yra gana zenklus idirbis, o be to tai suteiktu man finansine laisve. Tikrai verta.
3. Ar tai suteikia man tai, ko a? i? ties? noriu?
Zinoma, nes tai patenkintu du svarbiausius mano poreikius: finansini sauguma ir galimybe bendrauti su zmonemis. Cia darbas persipintu su hobi.
4. Ar tikslas vertas t? pastang?, kuri? reik?s jam pasiekti?
Vertas, nes tos didesnes pastangos reikalingos tik proceso pradzioje. Na, pradzioje reikia savo versla ir savo teikiama paslauga pateikti zmonems, kuriems si paslauga labai reikalinga. Beje, cia didziausia itaka daro kokybe. Veliau tai yra kurybinis darbas. Kodel kurybinis? Mano isitikinimu, geras pardavejas yra kurejas. Jis turi ismanyti zmoniu psichologija, pateikti savo paslauga tuo budu, kuris tinka kiekvienam potencialiam klijentui individualiai. Vieno budo, vienos metodikos negali buti. O ta pardavimo ivairove ir zavi mane. Pajusti zmogu is keleto zodziu ir tuomet patenkinti jo poreikius. Ir dar...visame siame procese labai svarbu tiketi to gaminio ar paslaugos reikalingumu. Siame procese as pamirstu VISAS priklausomybes, nerimus, atideliojimus.
Tai mano darbo antroji dalis :)
0

#185 Пользователь офлайн   Linga Svaniene 

  • Институт Инновационных Психотехнологий
  • Группа: Институт (ИИП)
  • Сообщений: 1 885
  • Регистрация: 29 Декабрь 10

Отправлено 27 Ноябрь 2012 - 10:19

Участник_107
Turiu bet nenoriu tureti
Priklausomybes:
Jauciuosi ir esu rami kasdien be jokiu papildomu blaskymusi. Vis daugiau sukonkretinti, ka reiskia vis daugiau laiko praleidziu uzsiimdama reikalingais dalykais. Pvz.reklamos platinimas, kuris labai itakoja verslo pletra ir pajamas, o tuo pat metu ir mano pajamas. Svarbiausia, esu tai dariusi daugybe kartu ir zinau kaip tai daryti. Susikoncentruoju reikalingu kolegu-partneriu paieskai, reguliariai atsakineju i el pasto laiskus, kurie susije su verslu ar mano asmeniniu tobulejimu. Susitikineju su zmonemis, kai to reikia ar norisi. Viena karta per savaite skiriu laiko bendravimui su draugais.
Apatine busena :
Tiesiog atsikeliu, nusiprausiu, atsigeriu kavos puodeli ir einu atlikti darbu, kurie sia diena svarbiausi.Reiketu iterpti savo valia, nes ne darbai nustato, kurie i ju svarbiausi, o jus. Galetu buti - ...kuriuos is vakaro buvau susuiplanavusi kaip svarbiausius. Esant galimybei Cia galimi nesamoningi issisukinejimai, todel reiketu nusistatyti laika pasivaiksciojimui be jokiu islygu. porai valandu iseinu pasivaikscioti. Pasivaiksciojimas, (grazus rudeniniai lapai, spindintis sniegas, sprogstantys pumpurai ar vaivorykste danguje ), buvimas tarp zmoniu, sypsojimasis man atnesa dziaugsma. Be to, tai puiki galimybe apmastyti ivairias galimybes, kaip paspartinti savo versla. Tai darydavau ir anksciau ir ZINAU, kad taip yra. Tas laikas labai tinka pasidziaugti tuo, ka jau dave gyvenimas gero. Labai gerai
Abejones del kompetencijos...:
Myliu save. As elgiuosi geriausiai,kaip tik galiu. Kiekvienas zmogus elgiasi taip, kaip jam atrodo. Ir as taip elgiuosi.Svarbiausiai veiksmas-procesas, o ne tik rezultatas.Yra daug zmoniu, kurie uzstrige procese ir todel nepasiekia rezultatu. Ir siekiant rezultato, galima megautis procesu. Pasiekus viena tiksla, galima nusistatyti naujus ir vel juos dziugiai siekti. Siulau perziureti si nusistatyma, kuris stabdo tikslu pasiekima. Jei matau,kad kita karta galima elgtis kitaip, vadinasi taip ir darau. Tai tik ismintingas poziuris i situacija. Aisku, pirmiausiai apsvarstau savo veiksmus, o tumet darau.


Toliau mane itikinot. Kur sutinkate su manimi, pasitaisykit sasiuvinyje ir pereikit i kita etapa. Sekmes.
эл.почта: psichologaspades@gmail.com , skype: psichologaspades , www.psichologaspades.lt
0

  • 10 Страниц +
  • « Первая
  • 8
  • 9
  • 10
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта