Центр Психотерапии С.Ковалева. Форум: 6. Шестой Этап Забега. 22 Ноября - Центр Психотерапии С.Ковалева. Форум

Перейти к содержимому

  • 3 Страниц +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта

6. Шестой Этап Забега. 22 Ноября Копинг

#41 Пользователь офлайн   Linga Svaniene 

  • Институт Инновационных Психотехнологий
  • Группа: Институт (ИИП)
  • Сообщений: 1 885
  • Регистрация: 29 Декабрь 10

Отправлено 26 Ноябрь 2012 - 11:16

Участник_79
В группе поддержки, как вы написали, был только один человек. У вас результаты после психотехники получились хорошими, и всё говорили очень хорошо. И всё таки поддержка должна быть полный стадион. Там ипсихотерапевты Забега, и любимые герои из книг, из к/ф, придуманные из детства, незнакомые люди. Если так и было - хорошо, если поддержка слабоватая, предлагаю сделать технику ещё раз с полным стадионом.
Вам решать, делать или нет. Переходите на следующий этап. Удачи!
эл.почта: psichologaspades@gmail.com , skype: psichologaspades , www.psichologaspades.lt
0

#42 Пользователь офлайн   Марат Фазылов 

  • Перейти к блогу
  • Группа: Заблокированные
  • Сообщений: 2 043
  • Регистрация: 10 Февраль 10

Отправлено 26 Ноябрь 2012 - 13:16

Участник_114

Просмотр сообщенияУчастник_114 (23 Ноябрь 2012 - 14:16) писал:

Марат Фазылов
Александра Павленко

Скрытый текст


Знаете, вот думал над Вашей ситуацией. И никак не могу понять: балы высокие - это либо обманка, либо это так, а значит ситуация с самооценкой, это всего лишь вершина айсберга. Судя по Вашим достижениям - они действительно впечатляющие, многие и трети не имеют за всю жизнь.
Вы этот Забег дойдите так, как идете.
А в следующий Забег попробуйте "зайти" с темой, что-то вроде полюбить и принять себя, из темы "я у себя одна", "ближе и родней меня, у меня никого нет", "я должна только себе и Богу, остальные могут отдыхать", "я себя не на помойке нашла".
А Этап пройден, еще по 1-му прохождению.


Запись на приём:
+7903-799-08-60
Интерактивный формат:
http://psy-in.ru/ind...tforms&formid=1
Skype: maratfazylov
Tel: +7903-536-75-12
0

#43 Пользователь офлайн   Участник_86 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 152
  • Регистрация: 22 Июнь 11

Отправлено 26 Ноябрь 2012 - 14:03

Наталья Лаврёнова

После повторного выполнения техники - все цифры зашкалили за 5 - примерно, 5,2! Это нормально?! Так бывает??
И разыгралось отличное настроение! Я даже песню спела!!!
0

#44 Пользователь офлайн   Наталья Лаврёнова 

  • Группа: Выпускники
  • Сообщений: 922
  • Регистрация: 07 Ноябрь 11

Отправлено 26 Ноябрь 2012 - 14:57

Участник_86

После повторного выполнения техники - все цифры зашкалили за 5 - примерно, 5,2! Это нормально?! Так бывает??
И разыгралось отличное настроение! Я даже песню спела!!!
[/quote]
Конечно! Вы же два раза сделали копинг! :girl_dance:
Рада, что вам понравилось! Бегите дальше!!! :declare:

"Либо вы создаете модель мира сами, либо мир воссоздает себя по вашей текущей модели"
(С. В. Ковалёв)

Сайт: http://psyhology-life.ru/
Skype: n.a.lavrenova
Тел.: 8(999)095-08-28
0

#45 Пользователь офлайн   Участник_103 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 97
  • Регистрация: 16 Август 11

Отправлено 26 Ноябрь 2012 - 17:28

Здравстввуйте многоуважаемый Антон Ковалевский.

Цель: Я, Кирилл Бурда Иванович, хочу стать и быть человеком который написал коносценарий, способный заинтересовать американские кинокомпании в достаточной для предложения выгодного сотрудничества степени.

А. Эта цель желанна - 5
Б. Эта цель стоит того, чтобы её достигать - 5
В. Эта цель достижима - 5
Г. То, что мне надо будет делать и сделать, чтобы достичь этой цели, будет нормально и естественно - 5
Д. То, как я буду жить, когда достигну этой цели, будет нормально, естественно и просто легко и приятно - 4
Е. У меня есть все необходимые способности, чтобы достичь этой цели - 4.1
Ж. Я заслуживаю достижения этой цели - 5

Может четверочки проработать и довести их до 5?
0

#46 Пользователь офлайн   Антон Ковалевский 

  • Перейти к блогу
  • Перейти к галерее
  • Группа: Заблокированные
  • Сообщений: 4 884
  • Регистрация: 13 Август 10

Отправлено 26 Ноябрь 2012 - 18:07

Участник_103

Да, поднимите повыше четверки и опишите динамику более подробно.
С уважением,
Антон Ковалевский,
Главный Специалист Института Инновационных Психотехнологий
www.psy-in.ru, kovalevskiy@psyip.ru, +7-906-704-28-10


Рекомендую:
Благополучник. Заметки психотерапевта - психотерапевтическая рассылка, новости, психотехнологии, притчи, цитаты, метафоры...
0

#47 Пользователь офлайн   Участник_103 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 97
  • Регистрация: 16 Август 11

Отправлено 26 Ноябрь 2012 - 20:27

Цель: Я, Кирилл Бурда Иванович, хочу стать и быть человеком который написал коносценарий, способный заинтересовать американские кинокомпании в достаточной для предложения выгодного сотрудничества степени, по достижению которой моя жизнь будет нормальной, естественной и просто легкой и приятной, а также достижение этой цели соответствуем моим способностям,
потому что я устал от серой, безрадостной жизни, в которой я всего лишь винтик в уже как бы "налаженной" системе предрасудков;
поскольку достижение цели привнесет в мою жизнь яркие, интерестные, увлекательные для меня перемены, я стану тем кем действительно хочу быть сценаристом-режиссером в киноиндустрии,
и я достигну её до того как наступит 9 мая 2013 года,
и я начну ее достигать после того, как окончу свою речь,
хотя и это кажется безрассудным, глупым и опасным - по вашему мнению, но я на 100% уверен, что достижение этой цели привнесет в мою жизнь только положительные и удовлетворяющие меня перемены,
если меня ждет провал? Вы спросите. Я вам скажу, что он обойдет меня стороной. Так как я работаю над этой целью в полной степени, то я достигну ее очень легко, интерестно, весело и играючи) Что? Вы говорите, что я уже работал нац целью, достигнув которой, отказался от нее. Да это было так. Здесь полностью моя вина, я некоректно проработал над прошлой целью. Но сейчас все подругому, за моими действиями, словами, фразами строго наблюдает курирующий меня психотерапевтический специалист Антон Ковалевский. Так, что ошибки и провалы исключены,
пока ты сидишь на этом стуле, скрестив ноги и руки и делая серьездную мину, я возьму просто и достигну этой цели, которая является дверью в мое светлое, счастливое и благополучное будущее и я ее открою,
так же, как и я закончил колледж на отличные отметки(легко и играючи), выигрывал соревнования по фигурному катанию и в других видах спорта, помог моей бабушке пережить тяжелые для нее времена, я достиг состояния всеобемлющей любви человеческих душ(убийца, преступниик, праведник - всех я их люблю одинаково тепло),
в любое время дня и ночи, какие бы события не происходили в моей жизни я достигаю и достигну мною поставленной цели в этом забеге,
так что вставай со своего стула и присоединяйся в достижении моей цели(скептик, подскочил, весь на радостях крепко и дружелюбно обнял меня, поцеловал, и похлопал по спине).
После этого я просто расплакался от той любви и доброте которой проявил мой скептик и от доброты группы потдержки, в которую входили: Антон Ковалевский, любимая мною девушка, некоторые кино-актеры, писатели.
Во время перепроверки Д,Е, в голове у меня пролетела фраза "Ты еще сомневаешься"- прозвучала она от скептика).
все пятерки :dance3: :dance4: :yahoo: :king:
0

#48 Пользователь офлайн   Участник_108 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 68
  • Регистрация: 16 Август 11

Отправлено 27 Ноябрь 2012 - 02:28

Neringa Mikalauskaite

A. 4,9
B. 4,1
C. 3,8
D. 4,9
E. 4,7
F. 5
G. 4

Skeptiska dalis – a?, truputi susiraukus, stovi direktoriaus pozoje.
Oponentai – mano tevai.
Palaikymo komanda – mano vaikai ir daugybe nepazistamu zmoniu.

C. Tiksla tapti ir buti moterimi, kuri pradeda ir sekmingai realizuoja save kaip asmenini ir biznio coaching treneri, atlikdama darba efektyviai, lengvai, profesionaliai ir su pasitenkinimu imanoma pasiekti:

Todel, kad as sukoncentruosiu demesi ir perkelsiu savo prioritetus i studijas. Sutaupysiu marias laiko nedarydama visu nereiksmingu ir niekam nereikalingu smulkmenu. (mano skeptiska puse pakomentavo... kas iki siol trukde?, mano tevai pakele antakius ir pakomentavo... kokia cia naujiena. Vaikai - jega mamyte daro kazka idomaus.)

Nes man tai labai svarbu dirbti megiama darba, kuriame manes laukia klientai, as dziaugiuosi klientu pasiekimais, darbas man sekasi lengvai, esu savo srities profesionale. (skeptiska dalis komentaras – darosi idomu, oponentai nusisypsojo, palaikymo komanda pritariamai linkcioja)

Ir as tai pasieksiu iki tol kol prasides kiti mokslo metai, tai yra iki 2013 rugsejo 1 d. (skeptiska dalis – pakele antaki, oponentai pasake - paziuresim, palaikymo komanda dziaugiasi)

Ir as pradesiu sio tikslo siekti kai tik baigsis maratonas, ne veliau kaip nuo naujuju metu - 2013. (visiems pasidare idomu, skeptiska dalis palinko i prieki)

Nors ir manim abejojate del nuoseklumo, sis tikslas man labai svarbus, is esmes pakeiciantis mano karjera, todel ateinancius puse metu as susikoncentruosiu i studijas, o po to i darbo paieska arba savo verslo pradzia. Net jeigu pastaruoju metu man nelabai sekesi, si karta jauciu, kad darbau tai ko is tiesu noriu, todel net ir nesekmes atveju turesiu ziniu ir gebejimu, kuriuos pritaikysiu ir kitur. ( visi sutiko ir linkelejo galvomis)

Taip pat kaip gavus sudetingiausia uzduoti ja sudedu i paprastas dalis ir issprendziu kebliausias savo klientu problemas, pasitelkusi savo vaizduote ir nenutrukstama srauta ideju taip pat ir si tiksla imanoma pasiekti suskirscius etapais ir nuosekliai pagal galimybes si plana igyvendinant. (oponentai pasake... cia tu geriau zinai, bet kad nebutu kaip visada, skeptiska dalis ziuri didelem akim ir nieko nesako... geriau jau sakytu... , palaikymo komanda – dziaugiasi )

Bet kuriuo paros metu ir bet kuriuo laiku as sieksiu savo tikslo. (skeptiska dalis pritare, oponentai sake jo, panasu i tai, palaikymo komanda ploja)

Taip, kad visi tie, kuriems tai netinka, prasau pasislinkti, laukia daug darbu ir idomybiu! (skeptiska dalis sypsosi, oponentai taip pat, vaikai sako yes yes yes, kieta mamyte nepazistamu kompanija ploja ir juokiasi)


G.. As verta pasiekti tiksla tapti ir buti moterimi, kuri pradeda ir sekmingai realizuoja save kaip asmenini ir biznio coaching treneri, atlikdama darba efektyviai, lengvai, profesionaliai ir su pasitenkinimu.

Todel kad, nusibodo kada viskas bus lengviau ir geriau, ateis tinkamas laikas. Dabar yra tas laikas. (skeptiska dalis pritaria, oponentai nelabai tiki tuo ka sakau, sedi sunere rankas, palaikymo komanda sokineja)

Nes noriu gyventi aktyvesni gyvenima ir panaudoti savo gebejimus maksimaliai (visi pritaria, ypac oponentai)

Ir as pasieksiu tai iki 2013 rugsejo 1d.

Ir pradesiu siekti kai tik baigsis maratonas.

Nors ir pstaruosius metus nieko aktyviai neveikiau, plaukiau pasroviui, mano galvoje pribrendo daugybe ideju del to kaip butu galima pakeisti mano darbo pobudi, labai noriu pradeti jas igyvendinti. (skeptiska dalis abejoja, oponentai palaiko, palaikymo komanda dziaugiasi)

Taip pat kaip niekas netikejo, kad galiu istoti ir baigti labai sekmingai gimnazija, o rezultatai buvo akivaizdus, nes as pati to labai norejau. Taip bus ir su siuo tikslu, jis man labai svarbus, o kadangi as to labai noriu, tai tikslo siekimas bus vienas malonumas. (skeptiska dalis man pritaria, oponentai neturi ka pasakyti... patyleje sako taip ir yra, palaikymo komanda turi kruva klausimu kaip cia viskas bus)

Bet kuriuo metu, visais laikais as verta pasiekti visu savo tikslu, kurie yra mano auksciausio as interesu israiska ( Visi sutinka, skeptiska dalis nusisypsojo).

Taip kad nuo siol as intensyviai studijuosiu ir dairysiuosi tinkamos nisos, prasau man paploti.
(Visi ploja, net mano mama, jaunesnis sunus soka pergales soki, vyresnis sako yes yes yes, kiti is palaikymo komandos ploja, skeptiska dalis sypsosi)

Iki:
Skeptiska dalis buvo susiraukus, susimascius ir direktoriaus pozoje.
Oponentai ziurejo i mane su nepasitikejimu
Palaikymo komanda lauke nesulauke kas cia vyks

Po:
Skeptiska mano dalis sypsosi ir sako viska tu zinai...
Oponentai perejo i palaikymo komandos puse, sakydami jei jau susigalvojai ka nors tai taip ir bus.
Palaikymo komanda labai dziaugiasi, labiausiai mano vaikai, jiems bus ka papasakoti mokykloje. Nepazistamieji palaikymo komandoje ploja.

Rezultatai po technikos atlikimo:

A. 4,9
B. 4,7
C. 4,6
D. 4,9
E. 4,8
F. 5
G. 4,4
0

#49 Пользователь офлайн   Neringa Mikalauskaite 

  • Институт Инновационных Психотехнологий
  • Группа: Институт (ИИП)
  • Сообщений: 1 640
  • Регистрация: 19 Апрель 10

Отправлено 27 Ноябрь 2012 - 14:17

Участник_108

Pabandom dar karta atlikti technika tiksliai taip kaip reikalauja uzduoties salygos, nes ji yra labai veikminga ir galinga ir verta ja zinoti netgi ir bunant profesionaliu kaucu :thank_you2: sutinkate?

B. 4,1
C. 3,8
G. 4

Kaip pavyzdi paemiau Jusu pirmus balus, tik tam kad parodyti kaip pvz. Jus patikrinkite balus ir naujo, teiginiai gali buti visai kiti, taciau visus i viena sakini sujunkite.
Mano tiksla tapti ir buti moterimi, kuri pradeda ir sekmingai realizuoja save kaip asmenini ir biznio coaching treneri, atlikdama darba efektyviai, lengvai, profesionaliai ir su pasitenkinimu,
imanoma pasiekti, as esu verta sio tikslo ir sis tikslas vertas to, kad ji pasiekciau.

Tod?l, kad _____________>> – privalote pasakyti „NE“ praei?iai, i?vardindami visk?, ko atsisakote.
Nes_____________>> – pasakote „TAIP“ atei?iai, detaliai nupasakoj? tai, k? ketinate pasiekti.
Ir a? pasiekiu tai iki tol, kol______>> – Pas?monei pasakykite dat?, kada tikslas bus pasiektas.
Ir a? prad?siu j? siekti, kai tik_________>> – starto prad?ia.
Nors ir______>>, << net jeigu______>> ir << kol_____>> – pad?s i?ai?kinti visas vidines abejones ir pasiprie?inimus.
Taip pat, kaip ir________>> – kaip pavyzd? pateikite k? nors svarbaus ir sud?tingo, k? jau pasiek?t ar nuveik?t praeityje.
Bet kuriuo paros metu ir_______>> – i?trinti laiko, met? ribas ir gyvenimo periodus.
Taip, kad_______!!!>> – esm? ta, kad jeigu per minut? nesugeb?site i?reik?ti savo entuziazmo ir nepademonstruosit pasiruo?imo tikslui pasiekti, visk? teks daryti i? naujo.

Kodel siulau atlikti is naujo?, nes skeptiskoji dalis neisnyko, nesusiliejo su Jumis, ji liko ir syposi, tik klausimas kiek ilgai.
Po gero darbo su sia technika, emociojos liejasi per krastus, tad negailekite argumentu ir traukite viska, kas dar traukiasi, tam kad skeptiskoji dalis transformuotusi, o beje i ka panasi ji, jus paminejote, kad susiraukus, direktoriaus poza, o ar ja pazinote? kas ji?
Padirbekite dar laukiu atsakymo.



Сообщение отредактировал Neringa Mikalauskaite: 27 Ноябрь 2012 - 14:18

Ведущий Специалист Центра Практической Психотерапии
личная анкета на сайте ИИП:
http://psy-in.ru/tea...uskajte-neringa

skype name: nemi0808
e-mail: mneringa@psy-in.ru; konsultacijos.skype@yahoo.com
tel.: +37061601566
Личный сайт: http://www.teteatete.lt/
0

#50 Пользователь офлайн   Антон Ковалевский 

  • Перейти к блогу
  • Перейти к галерее
  • Группа: Заблокированные
  • Сообщений: 4 884
  • Регистрация: 13 Август 10

Отправлено 27 Ноябрь 2012 - 15:12

Участник_103

Отличная работа! :good:
С уважением,
Антон Ковалевский,
Главный Специалист Института Инновационных Психотехнологий
www.psy-in.ru, kovalevskiy@psyip.ru, +7-906-704-28-10


Рекомендую:
Благополучник. Заметки психотерапевта - психотерапевтическая рассылка, новости, психотехнологии, притчи, цитаты, метафоры...
0

#51 Пользователь офлайн   Участник_82 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 210
  • Регистрация: 22 Июнь 11

Отправлено 29 Ноябрь 2012 - 00:32


Neringa Mikalauskaite

A. 4,2- 5( pabaigoje)

B. 3,8- 5

C. 4,4- 5

D .4,8- 4,8

E. 4,4- 4,6

F. 4,0- 4,2

G .4,5- 5

Skeptiskoji- as pati, visa sukaustyta , pajuodusiais paakiais, neismiegojusi, apsirengusi kazkaip blankiai be spalvu, be gyvybes, sedziu ant kedes uzdejusi koja ant kojos ir sukryziavusi rankas, zvilgsnis saltas , abejingas...

Oponentai -- mano sesers vyras, vyro svainis ir mano vyras.

Palaikymo komanda- visi trys mano vaikai, mano sesuo , mama, vyro sesuo su vaikais, mano bendradarbiai, draugai, kaimynai seni ir nauji, mano buve klasiokai, grupiokai, vaiku klasioku tevai, mokytojai , mano mirusi prosenele, teta ir tevai( tevas ir patevis) visi mano skaitomu ir perskaitytu knygu autoriai , kino herojai, knygu personazai ir visi nepazistami , kuriuos matau prima karta. Pirmoje eileje su dideliu bugnu isitaise visa zalgirio fanu komanda su Barzda priesakyje.


Savo tiksla tapti ir buti moterimi , kuri dziaugiasi harmoningais santykiais savo seimoje , nes sugeba buti rami ir islaikyti pusiausvyra reikiamose situacijose --tikrai vertas to, kad jo siek?iau ir as turiu visus reikiamus gabumus ir savybes jam pasiekti.


Todel ,kad atejo pats laikas pokyciams ir nera ko delsti ilgiau, man neuztenka gyventi pavirsutiniskai , man reikia is gyvenimo visko, kas geriausia.
Skeptike----''uzsimane pokyciu, ir taip gerai gyveni, pasiziurek i kitus ir aprimsi''
Oponentai-- susizvalgo'' kas cia jai pasidare''
Palaikymo komanda-saukia ,kad pats laikas judeti pirmyn, visi atsistoja, linguoja ir uzia.




Nes atsibodo taip gyventi ir zinau , kad gali buti geriau- ramybe , pilnatves jausmas, saugumas , besaligiska meile viskam , atsipalaidavimas ir pasitikejimas-per daug naturalus jausmai , kad ju atsisakyciau.
Skeptike-''matem cia tokiu atsipalaidavusiu ir laimingu daug, pilni namai Vasaros 5''
Oponentai-'' jei neturi kuo uzsiimt rimciau - bandyk, mes paziuresim'' traukia peciais, stebisi.
Palaikymo komanda-saukia dar garsiau, viskas siubuoja i visas puses, daug plakatu iskilo su palaikymo sukiais, Barzda musa bugna kaip isprotejes , visi duduoja, mojuoja rankom.


Ir a? pasiekiu tai iki tol, kol , kol ateis nauji 2013 metai sausio 1d.!!!
Skeptike-- pasimuisto ,isitaiso patogiai, ruosiasi laukti'' nedaug liko. '' Bet jau sunerimo.
Oponentai--''stebuklu nebuna, nieks is dangaus nenukrenta'',Mano vyras pradeda abejoti savo buvimu tarp oponentu.
Palaikymo komanda-isisiubuoja dar stipriau, triuksmas kyla vis didyn. Visi pradeda skanduoti ''drasiau , drasiau''.


Ir a? prad?siu j? siekti, kai tik baigsiu rasyti sia uzduoti.
Skeptike--daug cia visko pradejai , bet pabaigu nematyt,,pradek ,pradek,,,- pasitikejimas savim mazeja.
Oponetai- lieka tik du , mano vyras pereina i palaikymo komanda, niekas jam netrukdo.
Palaikymo komanda - priima nauja nari isskestom rankom, ploja jam ir man. Dar didesnis uzeys, dudojimas , vaikai apkabina teti, visi kartu pradeda skanduoti.


Nors ir sunku pripazinti savo trukumus ir silpnybes ,net jeigu ne viskas visada pavyksta ir kol si kart nepasieksiu tikslo, tol nenurimsiu.
Skeptike- keicia kojas vietom, dar karta, kazko nerimsta.
Oponentai-vis pasiziuri viens i kita, i palaikoma komanda, vel viens i kita'' tai galesi ir mus pamokyti tos laimes'', vel i palaikymo komanda nukreipia zvilgsni.
Palaikymo komanda- ''TAU PAVYKS , TAU PAVYKS'' , tau visada pavyksta, kai labai nori, nepasiduok. Visada randi iseitis is kebliausu padeciu...Visi tiek isisiauteja, kad pradeda metyti daiktus i virsu kas ka turi, trypti kojom , ploti rankom ivairius ritmus.


Taip pat, kaip ir tada seniai , kai likau be darbo ir beveik metus jo neturejau, isvykau i nepazistama miesta, neturedama nei kur gyventi , nei pinigu , nei pazistamu, nei darbo. Viska isigijau, ir gana greitai, atsirado reikalingi zmones reikiamu laiku ir vietoje.
Skeptike -''-atsimenu, tai buvo.' 'Pasidare svajinga.... Ir tarsi pradejo virsti i ruka ir kilti aukstyn, pamazu pradejo sklaidytis , kol visai nebeliko.
Oponentai- tyli rankas sukise i kisenes ir jauciasi labai nepatogiai, Noretu prisijungti prie palaikymo komandos , bet vienam pries kita lyg ir nepatogu. Vel atsisuka atgal ir pamato kaip jiems mano vyras moja ateiti. Ir nieko nelauke prisijungia prie kitu.
Palikymo kmanda- minia darosi nevaldoma, net nebesigirdi atskiru sukaliojimu , viskas susilieja i bendra visuma. Barzda musa bugna kaip isprotejes, atsiranda kas jam padeda. Sunus ropsciasi savo teciui ant peciu , kad as ji geriau pamatyciau ir isgirsciau, dukros spindinciom akim, suprakaitavusios ir uzkimusios rekia, mojuoja, sokineja, nori prieiti kuo arciau. Buve oponentai isilieja i minia ir rekia kartu.


Bet kuriuo paros metu ir nuolat , kol gyva busiu.
Skeptike ir oponentu --seniai nelike nei kvapo.
Plaikymo komanda siaucia toliau.


Taip, kad BRANGIEJI , laikykites!!!!As ateinu parodyti jums , ka as sugebu istikruju!!!!
Palaikymo komanda-sveinam, tu cempione, auksas tavo...Visi tokie isiaudrine, mano mama net iraudusi , sesuo tik purto galvo '' as visada tavim tikejau, tu pati geriausia sesuo''.Vyras atsisukes i visus rekia' CIA MANO ZMONA. AS JA MYLIU,'' Vaikai rekia ., kiek tik balso stygos leidzia,,MAMA JEGA. Po to visi pribega prie manes , pakelia ant ranku ir ima metyti i virsu, ilgai ilgai....


P.S. Labai patiko si uzduotis. Tiesiog negaliu patiketi, kad sitaip gali pakilti nuotaika ir toks didelis vidinis dziaugsmas ! Tiesiog nenormaliai didelis energijos antpludis ! Labai dziaugiuosi ir visus tikrai labai nuosirdziai myliu
Изображение
0

#52 Пользователь офлайн   Neringa Mikalauskaite 

  • Институт Инновационных Психотехнологий
  • Группа: Институт (ИИП)
  • Сообщений: 1 640
  • Регистрация: 19 Апрель 10

Отправлено 29 Ноябрь 2012 - 08:35

Участник_82

Sumaiset pirma teigini Todel, kad (pasakote Ne praeiciai, t.y. isvardinate viska su kuo atsisveikinate, ka paleidziate is gyvenimo), o antras teiginys Nes, (pasakote viskam TAIP, kas ateina ir ka isileidziate i savo gyvenima), taciau ir taip gavote puikius rezultatus ir jau pabandete, kokai galinga ir emocionaliai efektyvi si technika, tad jeigu tik pajusite, kad "reikia" kreipkites i savo palaikymo komanda, kuri tokia sauni pas Jus :clapping: ir atlikite technika is naujo ir atminkite kopingo neikada nebus per daug :give_rose:

Begam toliau, i 7 etapa.

Ведущий Специалист Центра Практической Психотерапии
личная анкета на сайте ИИП:
http://psy-in.ru/tea...uskajte-neringa

skype name: nemi0808
e-mail: mneringa@psy-in.ru; konsultacijos.skype@yahoo.com
tel.: +37061601566
Личный сайт: http://www.teteatete.lt/
0

#53 Пользователь офлайн   Участник_71 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 78
  • Регистрация: 22 Июнь 11

Отправлено 29 Ноябрь 2012 - 13:46

Linga Svaniene

Скрытый текст

Сообщение отредактировал Участник_71: 29 Ноябрь 2012 - 13:53

0

#54 Пользователь офлайн   Linga Svaniene 

  • Институт Инновационных Психотехнологий
  • Группа: Институт (ИИП)
  • Сообщений: 1 885
  • Регистрация: 29 Декабрь 10

Отправлено 29 Ноябрь 2012 - 15:31

Участник_71
Результаты достаточные, но уставшая группа поддержки мне не понравилась, поэтому рекомендую проделать эту технику ещё раз (копинга не бывает слишком много). Заполните болельщиками целую секцию стадиона, поместите туда и кураторов Забега, других участников, знакомых и незнакомых людей. Здесь писать больше не нужно, если всё пройдёт хорошо. Усли возникнут вопросы, напишите. Сделайте это и переходите на следующий этап.
эл.почта: psichologaspades@gmail.com , skype: psichologaspades , www.psichologaspades.lt
0

  • 3 Страниц +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта