Центр Психотерапии С.Ковалева. Форум: 6. Шестой Этап Забега. 12 Февраля - Центр Психотерапии С.Ковалева. Форум

Перейти к содержимому

  • 9 Страниц +
  • « Первая
  • 7
  • 8
  • 9
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта

6. Шестой Этап Забега. 12 Февраля Раскрутки

#161 Пользователь офлайн   Антон Ковалевский 

  • Перейти к блогу
  • Перейти к галерее
  • Группа: Заблокированные
  • Сообщений: 4 884
  • Регистрация: 13 Август 10

Отправлено 24 Февраль 2012 - 10:45

Участник_35

Раскрутка вверх должна мотивировать - это ее основное предназначение. Если она это обеспечивает, то вы все делаете правильно. Переходите на следующий этап :give_rose:
С уважением,
Антон Ковалевский,
Главный Специалист Института Инновационных Психотехнологий
www.psy-in.ru, kovalevskiy@psyip.ru, +7-906-704-28-10


Рекомендую:
Благополучник. Заметки психотерапевта - психотерапевтическая рассылка, новости, психотехнологии, притчи, цитаты, метафоры...
0

#162 Пользователь офлайн   Участник_16 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 336
  • Регистрация: 21 Апрель 11

Отправлено 24 Февраль 2012 - 19:24

Наталья Матяж

Я,Олег, хочу стать и быть человеком , получающим достаточное количество денег для обеспеченной жизни.

А что мне это дает? Спокойное распоряжение финансами.А что мне дает спокойное распоряжение финансами? Уверенность в завтрашнем дне.А что мне дает уверенность в завтрашнем дне? Уверенность в себе и своих действиях.А что мне дает уверенность в себе и своих действиях? Ощущение комфортной жизни.А что мне дает ощущение комфортной жизни? Радость и душевный покой.А что мне дает  радость и душевный покой?Счастье и возможность наслаждатся жизньюРаскрутка внизА что мешает мне достичь этой цели? Активизация себя.А что мне мешает активизировать себя уже сегодня? Распыляюсь.А что поможет мне не распылятся? Самоорганизованность и расстановка приоритетов.Как организовать себя и расставить приоритеты? Сделать план действий и реализовать его.Что мешает мне сделать план действий и реализовать его? Лень.

Сообщение отредактировал Участник_16: 24 Февраль 2012 - 19:27

0

#163 Пользователь офлайн   Наталья Матяж 

  • Выпускник
  • Перейти к блогу
  • Группа: Выпускники
  • Сообщений: 723
  • Регистрация: 03 Декабрь 09

Отправлено 24 Февраль 2012 - 22:54

Участник 16
Вы экономите место, печатая все в один абзац?
Раскрутка вниз
А что мешает мне достичь этой цели?
Активизация себя.Каким образом ативация себя мешает вам достичь цели?не понимаю, поясните
А что мне мешает активизировать себя уже сегодня?
Распыляюсь.
А что поможет мне не распылятся?
Самоорганизованность и расстановка приоритетов.
Как организовать себя и расставить приоритеты?
Сделать план действий и реализовать его.
Что мешает мне сделать план действий и реализовать его? 
Лень.
А дальше что? Что можно и нужно сделать с ленью, какие шаги предпринять, в чем лень выражается?
И что еще мешает достиь цели? Подумайте..
Жду корректировок

0

#164 Пользователь офлайн   Участник_59 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 102
  • Регистрация: 16 Июнь 11

Отправлено 27 Февраль 2012 - 16:34

6 etapas

Tikslas
As, Jolanta, noriu tapti ir b?ti moterimi, kuri bus sveika fiziskai ir psichologi?kai nuo 2012 kovo 1 d. iki mano gyvenimo pabaigos.

O ka man tai duos?
Fizini grozi ir tvirtuma, aisku regejima, psichologini stabiluma, puikia savijauta ir pozityvia nuotaika.
O ka man tai duos?
Pasididziavima ir pasitikejima savimi, detalesne kuryba ir auksta gyvenimo kokybe.
O ka man tai duos?
Busiu stipri iveikti sunkumus, tvirtai atlaikysiu pokycius, aiskiai zinosiu savo gyvenimo kertinius akmenis.
O ka man tai duos?
Vidine ramybe, kad esu savimi, esu tokia, kokia noriu ir einu savo keliu.

Isvados
Puiki psichine ir fizine sveikata yra mano pasitik?jimo savimi, stiprybes ir vidines harmonijos pagrindas. Kai esu sveika, esu laiminga, esu tvirta priimti pokycius, esu savimi ir rami.
0

#165 Пользователь офлайн   Linga Svaniene 

  • Институт Инновационных Психотехнологий
  • Группа: Институт (ИИП)
  • Сообщений: 1 885
  • Регистрация: 29 Декабрь 10

Отправлено 27 Февраль 2012 - 23:59

Dalyvi 59,
pasigedau issukimo i apacia. O issukimo i virsu psichotechnologija yra reikalinga itikintii nesamoningaja dali visais lygmenimis (instrumentiniu, intenciniu ir prasminiu), kad ppasiekus tiksla tavo gyvenimas pasikeis i geraja puse. Tai, kad kalbi apie tvirtuma, reikalinga sunkumams iveikti, nesamoningajai daliai yra nepatrauklu, nes taip sakydama programuoji sunkumus. Taip pat girdziu, kad tvirtumas reikalingas gyvenimo pokyciams atlaikyti, kas skamba taip, tarytum pokyciai butu kazkas baisaus. O juk pokyciai gali buti malonus ir teikti pasitenkinima, dziaugsma ar net laime. Labai patiko, kad didziuosiesi savimi, pasitikesi savimi. Klausimu sukele, kas tai bus 'detalesne kuryba', cia pritruko konkretumo. Apskritai, reiketu vengti tiksluose palyginamojo linksnio, nes jame kaip tik ir truksta konkretumo. O jei vartoji, tai reikia ivardinti kriterijus, pagal kuriuos zinotum, jog rezultata pasiekei. Taip pat noretusi konkreciau suzinoti apie tavo kertinius akmenis. Apie metaforu vartojima jau kalbejau. Tuo paciu reiketu paaiskinti ir ka tau reiskia buti savimi. Ar dabar nesi savimi? Pagal kokius pozymius apie tai sprendi? Kas turi pasikeisti, kad taptum savimi? Dar padirbekim :)
эл.почта: psichologaspades@gmail.com , skype: psichologaspades , www.psichologaspades.lt
0

#166 Пользователь офлайн   Linga Svaniene 

  • Институт Инновационных Психотехнологий
  • Группа: Институт (ИИП)
  • Сообщений: 1 885
  • Регистрация: 29 Декабрь 10

Отправлено 28 Февраль 2012 - 00:07

Dalyvi 59,
pasigedau issukimo i apacia. O issukimo i virsu psichotechnologija yra reikalinga itikintii nesamoningaja dali visais lygmenimis (instrumentiniu, intenciniu ir prasminiu), kad ppasiekus tiksla tavo gyvenimas pasikeis i geraja puse. Tai, kad kalbi apie tvirtuma, reikalinga sunkumams iveikti, nesamoningajai daliai yra nepatrauklu, nes taip sakydama programuoji sunkumus. Taip pat girdziu, kad tvirtumas reikalingas gyvenimo pokyciams atlaikyti, kas skamba taip, tarytum pokyciai butu kazkas baisaus. O juk pokyciai gali buti malonus ir teikti pasitenkinima, dziaugsma ar net laime. Labai patiko, kad didziuosiesi savimi, pasitikesi savimi. Klausimu sukele, kas tai bus 'detalesne kuryba', cia pritruko konkretumo. Apskritai, reiketu vengti tiksluose palyginamojo linksnio, nes jame kaip tik ir truksta konkretumo. O jei vartoji, tai reikia ivardinti kriterijus, pagal kuriuos zinotum, jog rezultata pasiekei. Taip pat noretusi konkreciau suzinoti apie tavo kertinius akmenis. Apie metaforu vartojima jau kalbejau. Tuo paciu reiketu paaiskinti ir ka tau reiskia buti savimi. Ar dabar nesi savimi? Pagal kokius pozymius apie tai sprendi? Kas turi pasikeisti, kad taptum savimi? Dar padirbekim :)
эл.почта: psichologaspades@gmail.com , skype: psichologaspades , www.psichologaspades.lt
0

#167 Пользователь офлайн   Участник_59 

  • Группа: Участники_Забега
  • Сообщений: 102
  • Регистрация: 16 Июнь 11

Отправлено 29 Февраль 2012 - 02:09

Tikslas
As, Jolanta, noriu tapti ir buti moterimi, kuri bus sveika fiziskai ir psichologiskai nuo 2012 kovo 1 d. iki mano gyvenimo pabaigos.

O ka man tai duos?
Fizini grozi ir tvirtuma, gerai matysiu detales piesianti ir fotografuojant, psichologini stabiluma, puikia savijauta ir pozityvia nuotaika.
O ka man tai duos?
Pasididziavima ir pasitikejima savimi, tikslesni piesima ir kuryba, ir auksta gyvenimo kokybe.
O ka man tai duos?
Busiu stipri asmenybe, tvirta gyvenimo pokyciuose, aiskiai zinosiu, kas man svarbiausia gyvenime buti laimingai ir sveikai.
O ka man tai duos?
Vidine ramybe, kad esu savimi, esu tokia, kokia noriu ir einu savo keliu.
(dabar jauciu kad liko tik dalis manes del daug isblaskanciu veiklu, pasimetimo ir dideliu nuotaiku svyravimu, kas atsiliepia fizinei sveikatai silpnumu ir daznais susirgimais. Zinau, kad as esu stipri, sveika ir tvirta (nes tokia buvau praeita vasara, si vaizda ryskiai pamenu ir jauciu ta puikia busena), ir tada as esu savimi, nes kad ta pasiekciau ir tureciau, darau, kas man patinka ir yra man svarbu)

I?vados
Puiki psichine ir fizine sveikata yra mano pasitikejimo savimi, stiprybes ir vidines harmonijos pagrindas. Kai esu sveika, esu laiminga, esu tvirta priimti pokycius, esu savimi ir esu rami.

Kas trukdo pasiekti si tiksla? Kaip tai isspresti?

Fizine sveikata:
Odos sausejimas: ilgas buvimas kondicionuojamose sausose patalpose -> busiu lauke 1 val per diena, savaitgaliais – viena diena busiu gamtoje, vedinsiu kambari, drekinsiu oda su terminiu vandeniu ir aliejumi, gersiu vitaminus su magniu, b?siu sauleje.
Plauku slinkimas: priezastis neaiski, gal per daug streso, mazai laisves, reikia vitaminu -> noriu ir reguliariai matinsiuosi (pusryciai iki 9 val ryto, pietus 13-15 val, vakariene 19-20.30 val), valgysiu daug svieziu darzoviu ir vaisiu, gersiu vitaminus, miegosiu 8 val per para, nusiraminsiu ir atsipalaiduosiu.
Sono skausmas: priezastis neaiski, pas daktara nebuvau, nes esu tikra, kad jis man pasiulys vaistu. Noriu ir tikiu, jog isspresiu sia problema pati -> sureguliuosiu mityba, atsipalaiduosiu, judesiu, sportuosiu (kai daug judu ir bunu gamtoje, sonas nebeskauda)
Regejimas: Nuo -7,5 dioptriju pagerinsiu rega iki -2 dioptriju. Trukdo ilgas darbas prie kompiuterio (daug mokslu, NVO veiklu), buvimas uzdarose patalpose, mazai erdves, vidiniai konfliktai -> susirasiu uzrasuose akiu pratimus ir pradesiu is naujo juos daryti kasdiena po 10 min ryte ir vakare, mazinsiu darba ir laisvalaiki prie kompiuterio, eisiu i gamta, ziuresiu dazniau i tolimiausia taska.
Normalus svoris: sversiu 65 kg. Trukdo mano apatija ir nuotaiku svyravimai, kurie pasireiskia nuovargiu, nereguliaria mityba su daug kaloriju ir retu judejimu/sportu -> 3 kartus per diena valgysiu, su butinai daug svieziu vaisiu ir darzoviu, daryiu manksta karta per diena, plauksiu baseine karta per savaite, begiosiu (gamtoje ir prie juros), vaziuosiu dviraciu.
Kuno tvirtumas: apatija ir valios trukumas, sedimos ir kompiuterines veiklos -> stiprinsiu valia (aprasyta toliau kaip), mazinsiu sedimas veiklas ir vietoj ju – sportuosiu (plauksiu, vaziuosiu dviraciu, darysiu tempimo pratimai), dirbsiu fizini darba (vasara kaime ir sode).
Lankstumas: valios trukumas daryti manksta reguliariai -> stiprinsiu valia, darysiu tempimo pratimus, kuriuos megstu.
Baltos demes ant nagu: priezastys nelabai aiskios, manau, jos labiau psichologines nei fizines -> gersiu vitaminus kol intensyviai studijuoju dideliam mieste, reguliariai maintinsiuosi, isspresiu vidinius konfliktus (aprasyta toliau kaip).
Tiesi laikysena: ilgas sedimas darbas, paskaitos ir veiklos prie kompiuterio -> vaiksciosiu ir sedesiu issitiesusi.
Svarus kvepavimo takai: priezastys nelabai aiskios, manau, kad gleivine valosi nuo menko judejimo, todel uzsikemsa kvepavimo takai ir daznai kosiu -> galiu, noriu ir isspresiu tai manksta, judejimu, valgysiu daug svieziu darzoviu ir maziau miltiniu bei pieno produktu.
Energijos trukumas: nuovargis ir nusivylimas -> noriu ir miegosiu 8 val per para, iseisiu i gamta karta per savaite visai dienai, pasivaiksciosiu, bendrausiu su seima ir draugais kelis kartus per savaite.

Psichologine sveikata:
Staigi nuotaiku kaita: nuovargis ir apatija sau paciai, nusivylimas, vienisumo jausmas -> noriu ir bendrausiu su seima ir draugais kelis kartus per savaite internetu ir gyvai, pasivaikscioiu, rasysiu tekstus sau, piesiu 3 kartus per savaite, miegosiu 8 val per para.
Vidine ramybe: vidiniai konfliktai del ka noriu daryti ir ka darau is tiesu, del kokia noriu b?ti ir kokia esu del valios trukumo -> noriu ir issipresiu vidinius konfliktus stiprindama fizine sveikata ir darydama tai, kas patinka (piesimas, edukacija), atsipalaiduosiu pagal savo meditacijos metodus, darysiu manksta, eisiu i gamta viena diena per savaite, nusiraminsiu ir tikesiu, kad turesiu mylinti ir mylima gyvenimo drauga, darnia seima, m?gstama darba ir jaukius namus.
Energija ir gyvybingumas: apatija ir nuovargis, fizinis silpnumas -> noriu ir eisiu i gamta karta per savaite, judesiu, pasivaiksciosiu, miegosiu 8 val per para, ilsesiuosi 2 val ir daugiau per diena, bendrausiu su mylimais ir idomiais zmonemis.
Valia: nusivylimas ir vienisumas, beprasmybes jausmas -> noriu ir jausiu save, ko noriu dabar ir, jei tai priestarauja mano tikrajam norui ir tikslui, rasiu priezasti ir ja isspresiu (pvz., apatiska vakariene pakeisiu i bendravima su seima ir tempimo pratimus, beprasmybes jausma ir asaras del to keisiu i piesima ir dainavima, vietoje ilgo sedejimo prie kompiuterio – manksta ir pasivaiksciojimas, vietoj daug duonos – daug morku).

Сообщение отредактировал Участник_59: 29 Февраль 2012 - 02:11

0

  • 9 Страниц +
  • « Первая
  • 7
  • 8
  • 9
  • Вы не можете создать новую тему
  • Тема закрыта